Vyhledávání hodinek

Novinky e-mailem

Servis

 

ROSTE MNOŽSTVÍ PLAGIÁTŮ HODINEK

Dovolujeme si upozornit na stále větší množství precizně provedených plagiátů, které v našem servisním středisku zaznamenáváme. (plagiáty krabiček, obalů a záručních listů nejsou výjimkou). Napodobeniny jsou tak zdařilé, že je v mnoha případech odhalí až  technik při demontáži  hodinek. Ověřování pravosti hodinek provádí soudní znalec v oboru časoměrné techniky.

Na základě informací od zákazníků, kteří takovéto hodinky zakoupili, Vám doporučujeme využívat k nákupu pouze prověřené prodejce. Nákupem od neautorizovaných prodejců se připravujete nejen o pětiletou záruku, ale podstupujete velké riziko zakoupení napodobeniny.

Prověřené a autorizované prodejce hodinek Citizen najdete zde.

Příjem oprav

Zboží lze předat osobně na adrese servisu nebo zasílat poštou jako cennou zásilku. Ke zboží musí být přiloženy tyto náležitosti (bez nich nemůže být oprava provedena):

  • přesný popis vady, případně požadavek na opravu a stav výrobku (úroveň opotřebení)
  • kontaktní údaje (telefon nebo email pro odsouhlasení změny oprav a ceny)
  • v případě záruční opravy také záruční list, který lze v případě zboží zakoupeného v ČR u autorizovaných prodejců nahradit dokladem o nákupu (pouze v případě, že jde o záruční opravu v rámci zákonné dvouleté záruční doby). Seznam autorizovaných prodejců najdete zde.

Upozornění: U pozáručních oprav účtujeme poplatek za diagnostiku závady ve výši 200 Kč. V případě následného provedení opravy je tento poplatek odečten z ceny opravy. Pokud je zboží zasíláno zákazníkovi zpět poštou, účtujeme poplatek za poštovné ve výši 165 Kč.

Opravy starších modelů

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. Pro pozáruční servis lze také kontaktovat smluvní servisní partnery CITIZEN.

Seznamte se podmínkami záruky

Délka a podmínky záruky jsou uvedeny v záručních listech přiložených k výrobkům. U výrobků, které byly zakoupeny v zahraničí platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s výrobkem.
Na hodinky značky CITIZEN zakoupené v ČR 1. 5. 2010 a později u autorizovaných prodejců poskytujeme záruku 5 let.
Záruční opravy zboží od neautorizovaných dovozců do ČR budou odmítány s odkazem na neexistující smluvní vztah mezi GOLDTIME a.s. a těmito dovozci.

Adresa

CITIZEN Service Centre
U Libeňského pivovaru 10
180 00  Praha 8 - Libeň
Po - Pá: 8:30 - 15:30 hod.
So - Ne: zavřeno
Tel: +420 284 821 344
E-mail: service@goldtime.cz

Přijímáme platební karty.