CITIZEN- sponzor Mistrovství Evropy v krasobruslení OSTRAVA 2017

06.01.2017 - Novinky

Již 34 let je společnost CITIZEN hlavním sponzorem nejvyšších krasobruslařských soutěží ISU. Díky své podpoře, která se datuje od roku 1982, je tak nejdelším oficiálním sponzorem tohoto krásného sportu.

Letošní krasobruslařské soutěže ISU jsou důležité, protože jejich výsledky budou výchozí pro kvalifikaci na zimní Olympijské hry 2018. Evropští krasobruslaři zde budou bojovat o možnost soutěžit  na ZOH v Koreji.

„Velmi se těšíme na představení našich nových tanečních sestav na ledě, nejvíce samozřejmě na ISU mistrovství a finále Grand Prix.“ uvedla Maia a Alex Shibutani, kteří vyhráli v roce 2016 krasobruslařský šampionát v USA v kategorii Taneční páry a ve stejném roce získali tituly mistrů v ISU Soutěži čtyř kontinentů.

European Figure Skating Championships v Ostravě 25. - 29. ledna 2017.

 

Minulý rok slavil Citizen 40. let od vzniku technologie Eco – Drive – pohonu hodinek světlem. Od roku 1976, kde tuto techniku uvedl na trh, předtavil mnoho modelů, které byly úplnými novinkami v hodinářské technice – tuto řadu završil letos představením nového modelu Eco-Drive One – nejtenčích hodinek na světě poháněných světlem. Jejich komplikovaný stroj je vysoký pouhý 1 mm!

Společnost CITIZEN neustále inovuje své modely a přináší lidem nové technologie i zajímavé designy. Její úsilí neustále posouvat hranice možného je inspirováno výkony krasobruslařských sportovců celého světa.

 

„Bez ohledu na to, kdo jsme nebo co děláme, víme že je vždy možné udělat něco ještě lépe a začít s tím hned teď.“

Lidé, pracující ve společnosti CITIZEN si toto uvědomují a vědí, že tvrdý trénink krasobruslařů při nácviku tanečních prvků, koordinace těla, estetického dojmu a jeho naplnění v  čistě provedených soutěžních sestavách je stejně náročné.

Proto je CITIZEN hrdým sponzorem soutěží ISU.

CITIZEN- sponzor Mistrovství Evropy v krasobruslení OSTRAVA 2017