Servis

ROSTE MNOŽSTVÍ PLAGIÁTŮ HODINEK

Množství precizně provedených plagiátů, které u nás v servisu zaznamenáváme, roste. Napodobeniny hodinek (stejně tak krabiček, obalů a záručních listů) jsou tak zdařilé, že je v mnoha případech odhalí až technik při demontáži. Ověřování pravosti provádí soudní znalec v oboru časoměrné techniky.

Na základě informací od zákazníků, kteří takovéto hodinky zakoupili, doporučujeme využívat k nákupu pouze prověřené prodejce. Nákupem od neautorizovaných prodejců se připravujete nejen o pětiletou záruku, ale podstupujete velké riziko zakoupení napodobeniny.

Prověřené a autorizované prodejce v České republice najdete v části OBCHODY.

Příjem oprav

Zboží lze předat osobně na adrese servisu nebo zasílat poštou jako cennou zásilku. Ke zboží musí být přiloženy tyto náležitosti (bez nich nemůže být oprava provedena):

  • přesný popis vady, případně požadavek na opravu a stav výrobku (úroveň opotřebení)
  • kontaktní údaje (telefon nebo email pro odsouhlasení změny oprav a ceny)
  • v případě záruční opravy také záruční list, který lze v případě zboží zakoupeného v ČR u autorizovaných prodejců nahradit dokladem o nákupu (pouze v případě, že jde o záruční opravu v rámci zákonné dvouleté záruční doby). Seznam autorizovaných prodejců najdete zde.

Upozornění: U pozáručních oprav účtujeme poplatek za diagnostiku závady ve výši 200 Kč. V případě následného provedení opravy je tento poplatek odečten z ceny opravy. Pokud je zboží zasíláno zákazníkovi zpět poštou, účtujeme poplatek za poštovné ve výši 177 Kč.

Opravy starších modelů

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. Pro pozáruční servis lze také kontaktovat smluvní servisní partnery CITIZEN.

Podmínky záruky

Délka a podmínky záruky jsou uvedeny v záručních listech přiložených k výrobkům. U výrobků, které byly zakoupeny v zahraničí platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s výrobkem.
Na hodinky značky CITIZEN zakoupené v ČR 1. 5. 2010 a později u autorizovaných prodejců poskytujeme záruku 5 let.
Záruční opravy zboží od neautorizovaných dovozců do ČR budou odmítány s odkazem na neexistující smluvní vztah mezi GOLDTIME a.s. a těmito dovozci.

Kde a jak nás najdete

CITIZEN SERVICE CENTER

U Libeňského pivovaru 10  
Praha 8 - Libeň
180 00

+420 284 821 344
service@goldtime.cz

OTVÍRACÍ HODINY

Po - Pá:
8:30 - 15:30 hod.

So - Ne:
zavřeno
 

Přijímáme platební karty.